Max Kuchnie - ogólnopolska idea, lokalni przedsiębiorcy

Szczególne połączenie miłości do tego, co lokalne z chęcią, by działać na szeroką skalę, doprowadziło nas do rozwiązania, w którym możemy cieszyć się jednym i drugim. Max Kuchnie to ogólnopolska sieć zrzeszająca lokalne studia projektowania kuchni. Aktualnie do sieci należy 300 studiów z całego kraju, a z roku na rok liczba ta dynamicznie rośnie. Gdzie leży tajemnica naszego sukcesu?

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu

Stworzenie idealnej kuchni wcale nie wymaga niekończących się wizyt u projektanta, a następnie w marketach budowlanych, sklepach AGD i sklepikach z kuchennymi akcesoriami. Tak naprawdę wymaga jedynie wizyty wyłącznie w jednym miejscu – studiu należącym do sieci Max Kuchnie. To właśnie dzięki temu że udało nam się stworzyć ogólnokrajową markę, współpracującą z najlepszymi producentami mebli kuchennych, ale też kuchennego sprzętu AGD czy kuchennych akcesoriów, naszym Klientom możemy zapewnić dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na każdym etapie projektowania i realizacji wymarzonej kuchni. Jednym słowem, w każdym studiu Max Kuchnie czeka na Ciebie Cała Kuchnia w Jednym Miejscu. Tak zresztą nazywa się nasz flagowy projekt, którego idea przyświeca nam od samego początku istnienia naszej marki. Nasi projektanci nie tylko stworzą dla Ciebie najpiękniejszą kuchnię na wymiar, ale też dobiorą odpowiednie materiały, sprzęt, akcesoria i dodatki.

Max Kuchnie – stawiamy na ciągły rozwój

Kto nie idzie naprzód, ten się cofa. A tego że zostaniemy w tyle boimy się najbardziej. To w końcu jedna z cech typowego lidera i motywacja do nieustannego rozwoju. To właśnie dlatego wszędzie jest nas pełno. Artykuły o studiach Max Kuchnie cyklicznie pojawiają się w branżowej prasie, jesteśmy obecni na lokalnych i ogólnopolskich targach budowlanych i wnętrzarskich, nie brakuje nas też w Internecie, gdzie dzielimy się poradami, inspiracjami, a nawet przepisami, a nasi projektanci co rusz zgarniają nagrody w branżowych konkursach. Wszystko to dodaje nam skrzydeł i napędza do dalszego działania.

Bezpieczni wobec koronawirusa

W dobie wielkich zmian, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, kiedy świat ogarnęła pandemia COVID-19, sieć Max Kuchnie wdrożyła szereg środków, które zarówno naszym klientom, jak i pracownikom naszych studiów, mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Udając się do studia, które działa w Twojej miejscowości, by zaplanować swoją nową kuchnię, nie musimy nigdzie wyjeżdżać. Nasze studia działają nie tylko w dużych miastach, ale również w niewielkich miasteczkach. Konieczność przemieszczania się jest zatem ograniczona do minimum. Podobnie zresztą sprawa ma się na etapie realizacji. Projektanci na miejscu zaprezentują próbki wszystkich materiałów, a ponieważ współpracują z wykonawcami i producentami sprzętu AGD, całą aranżację kuchni biorą na siebie. Co oczywiste, w studiach Max Kuchnie przestrzegane są wszystkie aktualne wytyczne sanitarne podczas obsługi klienta.